Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 26.10.2021
Управління Державної служби якості освіти у м. Києві

Головний спеціаліст з питань персоналу

Кінцевий термін подачі документів
03.11.2021
Умови оплати праці
5 500 грн.

Надбавки, доплати та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами). Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: Безстроково. Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра 
 2. Без досвіду роботи 
 3. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки:

 1. Організація роботи з питань персоналу в управлінні Державної служби якості освіти у м. Києві (далі – управління Служби) та забезпечення виконання покладених на нього завдань і функцій.
 2. Організація та проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби в управлінні Служби.
 3. Прийняття документів від кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В», проводить перевірку документів, поданих кандидатами, на відповідність встановленим законом вимогам, повідомляє кандидатів про результати такої перевірки та подає їх на розгляд конкурсної комісії, здійснює інші заходи щодо організації конкурсного відбору.
 4. Забезпечення планування навчання персоналу управління Державної служби якості освіти у м. Києві.
 5. Забезпечення організацію проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», готує довідку про її результат.
 6. Здійснення роботи, пов’язаної із заповненням, обліком і зберіганням трудових книжок та особових справ (особових карток) працівників управління державної служби якості освіти у м. Києві.
 7. Ведення звітно-облікової документації, готує статистичну звітність з кадрових питань.
 8. Здійснення обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних в управлінні Державної служби якості освіти у м. Києві.
 9. Ведення ділового листування з іншими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, підвідомчими установами з питань, що належать до компетенції кадрової роботи.
Контактні дані про відповідальну особу
Бабінець Світлана Іванівна
начальник управління Державної служби якості освіти у м. Києві
+380 97 619 15 62
Перейти до вмісту