Звернення громадян

Питання звернень громадян до органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів врегульовано Законом України «Про звернення громадян».

Громадяни мають звернутися до Державної служби якості освіти України у письмовій або усній формі із пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями) і скаргами.

Письмове звернення громадяни можуть надіслати до Державної служби якості освіти України поштою на адресу: 01135, м. Київ, вул. Ісаакяна, 18.

Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення) на електронну адресу: [email protected] або сформувати запит, зазначивши повні та достовірні реквізити, чітко, стисло і зрозуміло викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги.

Сформувати запит

РОБОТА ТЕЛЕФОННИХ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ»

З метою забезпечення оперативного реагування на звернення громадян та відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України  від 27 листопада 2019 р. № 976 «Деякі питання Єдиної системи опрацювання звернень» в Державній службі якості освіти України забезпечено роботу телефонних «гарячих ліній»: 

Повна назва телефонної «гарячої лінії»

Телефонний №

Графік роботи «гарячої лінії»

телефонна «гаряча лінія» з питань контролю організації освітнього процесу у закладах з надання фахової передвищої освіти 

044-236-33-58

Пн.-Чт. (з 09:00 до 18:00 год.)

Пт. (з 09:00 до 16:45 год.)

обідня перерва з 13:00 до 13:45

за винятком святкових, вихідних та неробочих днів

телефонна «гаряча лінія» з питань контролю організації освітнього процесу у закладах з надання вищої та освіти дорослих 

044-236-34-31

телефонна «гаряча лінія» з питань загальної середньої та дошкільної освіти

044-236-10-50

телефонна «гаряча лінія» з питань професійно-технічної та позашкільної освіти 

044-236-50-04

телефонна «гаряча лінія» з питань сертифікації педагогічних працівників, акредитації громадських фахових об’єднань, затвердження освітніх програм

044-236-10-51

Порядок прийому громадян керівництвом Служби

 

Статистичні довідки щодо роботи Державної служби якості освіти України із зверненнями громадян

 

 

Перейти до вмісту