Запобігання проявам корупції

Якщо вам стало відомо про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» працівниками Державної служби якості освіти України, ви можете повідомити про це в усній або письмовій формі, зокрема через:

 • спеціальну телефонну лінію: (044) 236-27-76
 • електронну пошту: [email protected]
 • через офіційний вебсайт Служби
 • у скриньку для повідомлень про корупцію
 • письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу Державної служби якості освіти України: вул. Ісаакяна, 18, м. Київ, 01135
 • на особистому прийомі громадян завідувачем сектору.

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно). Організація та здійснення заходів із запобігання та виявлення корупції у Державній службі якості освіти України здійснюється сектором з питань запобігання та виявлення корупції.

Основними завданнями сектору є:

 • розроблення, організація та контроль за проведенням заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов’язаним з корупцією;
 • здійснення заходів з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню;
 • надання методичної та консультативної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції;
 • перевірка факту подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування декларацій;
 • здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства у Державній службі якості освіти України, у тому числі розгляд повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції», у тому числі на підвідомчих підприємствах, в установах та організаціях.

Інформація про головного спеціаліста з питань запобіганння та виявлення корупції:
Виконуючий обов’язки з питань запобігання та виявлення корупції - Гаврилюк Максим Михайлович

Повідом про корупцію

Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення про корупцію підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Відповідно до Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Державної служби якості освіти України до завдань уповноваженої особи належить, зокрема, здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства в Державній службі якості освіти України, її територіальних органах, на підвідомчих підприємствах, установах та організаціях


  Запит успішно надіслано
  Відповідь на Ваш запит на отримання публічної інформації буде надано протягом п'яти робочих днів з дня отримання запиту
  Перейти до вмісту