Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 12.03.2024
Управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області

Головний спеціаліст-юрисконсульт

Кінцевий термін подачі документів
20.03.2024
Умови оплати праці
13 633 грн.

надбавка за вислугу років, передбачена абзацом другим пункту 12 розділу «Прикінцеві положення» Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» від 09.11.2023 № 3460-IX; надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами) Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: на період дії воєнного стану та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. Граничний строк перебування на посаді становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Освіта – вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра за напрямом підготовки «Право»
 2. Досвід роботи – не потребує
 3. Володіння державною мовою – вільне володіння державною мовою

 

Посадові обов’язки:

 1. Здійснення юридично-правового супроводу інституційного аудиту закладів освіти, планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання закладами освіти вимог законодавства про освіту.
 2. Розробка, участь у розробці проектів наказів та інших актів з питань, що належать до компетенції управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області (далі- управління Служби).
 3. Перевірка на відповідність законодавству проєктів наказів та інших актів, що подаються на підпис начальнику управління Служби, їх погодження (візування).
 4. Здійснення претензійно-позовної роботи та представлення інтересів управління Служби в судах, органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форм власності і господарювання.
 5. Забезпечення захисту майнових прав і законних інтересів управління Служби.
 6. Забезпечення організації роботи, пов’язаної з укладенням договорів (контрактів),  участь у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов’язань.
 7. Розгляд  звернень (запитів) громадян, народних депутатів України, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій щодо дотримання вимог законодавства з питань освіти та забезпечення її якості на території Чернівецької області, підготовка проєктів  відповідей.
 8. Здійснення заходів, спрямованих на підвищення рівня правових знань працівників управління Служби.
 9. Виконання обов’язків служби управління персоналом управління Служби.
 10. Дотримання вимог Інструкції з діловодства та Правил внутрішнього службового розпорядку управління Служби, трудової та виконавської дисципліни, вимог охорони праці та пожежної безпеки.
Контактні дані про відповідальну особу
Віктор СЕМЕНКО
Головний спеціаліст з питань персоналу управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області
+38 (0372) 57-20-04
Перейти до вмісту