• Головна /
 • Вакансії /
 • Головний спеціаліст відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти
Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 06.09.2023
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Головний спеціаліст відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти

Кінцевий термін подачі документів
07.09.2023
Умови оплати праці
5 800 грн.

надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами). Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: на період дії воєнного стану та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. Граничний строк перебування на посаді становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра 
 2. Досвід роботи не потребує 
 3. Володіння державною мовою

Посадові обов’язки:

 1. Здійснює в межах повноважень, передбачених законом, заходи державного нагляду (контролю) у сфері загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.
 2. Вивчає роботу органів місцевого самоврядування з питань реалізації ними освітньої політики в частині забезпечення якості освіти у Харківській області згідно з законом.
 3. Вносить пропозиції керівництву відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти (далі – Відділ) управління Державної служби якості освіти у Харківській області (далі – управління Служби) щодо визначення об’єктів моніторингових досліджень, бере участь у формуванні бази даних об’єктів моніторингу та забезпечує її регулярне поновлення.
 4. Здійснює моніторингові дослідження якості освіти, узагальнює й аналізує їх результати.
 5. Здійснює контроль за веденням обліку дітей шкільного віку в частині здійснення структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Харківської області повноважень, визначених законом.
 6. Бере участь у розробці проєктів розпорядчих документів, аналітичних, довідкових та інших матеріалів з питань якості освіти.
 7. Надає рекомендації місцевим органам управління освітою у Харківській області щодо удосконалення їхньої роботи, приведення управлінських процесів у відповідність до вимог чинного законодавства, підвищення якості освіти і освітньої діяльності підпорядкованих закладів освіти.
 8. Здійснює розгляд звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації з питань, що належать до компетенції Відділу.
 9. Взаємодіє в межах повноважень з відділами та секторами управління Служби, головним спеціалістом з питань персоналу, головним спеціалістом-юрисконсультом, головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції.
 10. Здійснює інші повноваження відповідно до чинного законодавства та посадових обов’язків.

    

Контактні дані про відповідальну особу
Пересічанська Ірина Олегівна
Головний спеціаліст з питань персоналу
+380502977099
Перейти до вмісту