• Головна /
 • Вакансії /
 • Головний спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування
Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 21.11.2023
Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області

Головний спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Кінцевий термін подачі документів
04.12.2023
Умови оплати праці
5800 грн.

надбавка за вислугу років відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами). Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:на період дії воєнного стану та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. Граничний строк перебування на посаді становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Освіта вища освіта в галузі знань «Освіта/Педагогіка» за  ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.
 2. Досвід роботи – не потребує.
 3. Вільне володіння державною мовою – вільне володіння державною мовою.

 

Посадові обов’язки:

 1. Проведення моніторингу якості освіти й освітньої діяльності у порядку, визначеному законодавством. Підготовка довідок, аналітичної інформації за результатами проведеного моніторингу.
 2. Аналіз діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти (за наявності) в частині, що стосується дотримання вимог законодавства з питань освіти і забезпечення якості освіти на відповідній території.
 3. Підготовка висновків та рекомендацій місцевим органам щодо підвищення ефективності їх діяльності в частині реалізації державної політики у сфері освіти і забезпечення якості освіти на відповідній території, реалізації місцевими органами прав та обов’язків засновників щодо управління закладами освіти.
 4. Проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти (крім закладів вищої освіти) щодо дотримання ними вимог законодавства про освіту. 
 5. Складення протоколів про адміністративні правопорушення у  випадках, передбачених законодавством.
 6. Забезпечення збору, обробки, аналізу освітньої інформації у сферах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти. Підготовка аналітичних, довідкових та інших матеріалів з питань, що належать до компетенції відділу. 
 7. Здійснення контролю за веденням обліку дітей шкільного віку.

 

Контактні дані про відповідальну особу
Головчук Юлія Володимирівна
в.о. головного спеціаліста з питань персоналу управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області
0432 55-28-00
Перейти до вмісту