• Головна /
 • Вакансії /
 • Головний спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування
Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 05.11.2021
Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області

Головний спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Кінцевий термін подачі документів
15.11.2021
Умови оплати праці
5500,00 грн.

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами). Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: безстроково, строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Освіта – вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
 2. Досвід роботи  – не потребує
 3. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки:

 1. Проведення моніторингу якості освіти  й освітньої діяльності у порядку, визначеному законодавством.
 2. Здійснення  планових і позапланових заходів державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти (крім закладів вищої освіти) щодо дотримання ними вимог законодавства про освіту.
 3. Здійснення комунікації із закладами дошкільної, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та самооцінювання освітніх і управлінських процесів.
 4. Аналіз діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти (за наявності) в частині, що стосується дотримання вимог законодавства з питань освіти і забезпечення якості освіти на відповідній території.
 5. Розгляд запитів на публічну інформацію, звернень громадян, депутатських звернень, запитів, а також листів та інших документів і матеріалів, які надходять до управління Служби.
 6. Розроблення проєктів нормативно-правових актів, інших проєктів актів та матеріалів до них, що стосуються діяльності відділу та управління Служби. Забезпечення підготовки аналітичних, довідкових та інших матеріалів з питань, що належать до компетенції відділу
 7. Здійснення збору, обробки, аналізу освітньої інформації, внесення пропозицій щодо усунення негативних і поширення позитивних тенденцій у розвитку дошкільної, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти. 
 8. Здійснення контролю за веденням обліку дітей дошкільного віку в частині здійснення структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування повноважень, визначених законодавством. 
Контактні дані про відповідальну особу
Грибенюк Тетяна Вікторівна
головний спеціаліст з питань персоналу
(050) 96 60 245
Перейти до вмісту