• Головна /
  • Вакансії /
  • Головний спеціаліст відділу комунікацій та міжнародного співробітництва
Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 26.02.2024
Апарат Державної служби якості освіти України

Головний спеціаліст відділу комунікацій та міжнародного співробітництва

Кінцевий термін подачі документів
27.02.2024
Умови оплати праці
18771 грн.

надбавка за вислугу років передбачена абзацом другим пункту 12 розділу «Прикінцеві положення» Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» від 09.11.2023 № 3460-IX; надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами). Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: на період дії воєнного стану та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. Граничний строк перебування на посаді становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

  1. Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра
  2. Досвід роботи не потребує
  3. Вільне володіння державною мовою 

Посадові обов’язки:

  1. Забезпечує реалізацію відділом заходів з виконання завдань та функцій, визначених Положенням про відділ, зокрема з питань, що стосуються безпосередньої організації взаємодії Служби з громадськістю, засобами масової інформації, міжнародного співробітництва.
  2. Бере участь у підготовці та організації заходів з питань комунікації, роботи з громадськістю, засобами масової інформації, налагоження зв’язків і розвитку міжнародного співробітництва Служби із урядовими установами та неурядовими організаціями іноземних держав з питань, що стосуються компетенції Служби.
  3. Готує та надає представникам засобів масової інформації офіційні повідомлення та інформаційно-довідкові матеріали щодо діяльності Служби для опублікування.
  4. Виконує доручення начальника відділу, які випливають із завдань покладених на відділ.
  5. Готує та вносить на розгляд начальника відділу пропозиції щодо вдосконалення роботи відділу з питань, що стосується його компетенції.
Контактні дані про відповідальну особу
Плескань Вікторія Костянтинівна
головний спеціаліст відділу управління персоналом
(044) 236 33 29
Перейти до вмісту