Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 27.11.2023
Управління Державної служби якості освіти у Черкаській області

Головний спеціаліст відділу інституційного аудиту

Кінцевий термін подачі документів
04.12.2023
Умови оплати праці
5800 грн.

надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному статтею 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами). Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: на період дії воєнного стану та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. Граничний строк перебування на посаді становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Освіта вища, ступінь вищої освіти не нижче бакалавра або молодшого бакалавра
 2. Без досвіду роботи
 3. Вільне володіння державною мовою 

 

Посадові обов’язки:

 1. Організовує та проводить інституційний аудит та позапланові перевірки закладів загальної середньої освіти, планові та позапланові заходи державного нагляду (контролю) у сферах надання освітніх послуг закладами дошкільної та позашкільної освіти.
 2. Готує обов’язкові до виконання закладами освіти Розпорядження за підсумками інституційного аудиту, позапланових перевірок закладів загальної середньої освіти, планових і позапланових заходів державного нагляду (контролю) у сферах надання освітніх послуг закладами дошкільної та позашкільної освіти, та Висновки і Рекомендації за підсумками проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.
 3. Готує та надає закладам дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти рекомендації щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти, організовує обговорення, семінари (вебінари, круглі столи) з питань, що відносяться до повноважень відділу інституційного аудиту, надає методичну та практичну допомогу закладам освіти при проведенні самооцінювання освітніх та управлінських процесів.
 4. Складає у випадках, передбачених законом, протоколи про адміністративні порушення.
 5. Розглядає звернення громадян, запити на публічну інформацію, що належать до повноважень відділу інституційного аудиту.
 6. Проводить аналіз виконання закладами освіти Розпоряджень, наданих за підсумками інституційного аудиту, заходів державного нагляду (контролю) у сферах надання освітніх послуг закладами дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Рекомендацій, наданих закладам освіти, їх засновникам за підсумками інституційного аудиту. Подає пропозиції щодо необхідності проведення позапланових перевірок виконання закладами освіти розпоряджень про усунення порушень.
 7. Під час роботи з інформаційною (автоматизованою) системою зовнішнього оцінювання і самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладах освіти «EvaluEd» (далі – ІАС EvaluEd) забезпечує: виконання вимог Інструкції з визначеними правами доступу в системі; виконання вимог інструкцій по використанню ІАС EvaluEd щодо роботи з робочими процесами, в межах функціональних обов’язків за посадою; внесення актуальних і достовірних даних, відомостей, інформації до ІАС EvaluEd; виконання Інструкції користувача з дотримання політики безпеки при роботі з ІАС EvaluEd.
 8. У разі необхідності бере участь відповідно до наказу начальника управління Державної служби якості освіти у Черкаській області у складі комісії, у проведенні аналізу діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти (за наявності) в частині, що стосується дотримання вимог законодавства з питань освіти і забезпечення якості освіти на відповідній території; у проведенні моніторингових досліджень у порядку, визначеному законодавством.
 9. Виконує інші доручення заступника начальника управління – начальника відділу інституційного аудиту відповідно до законодавства.
Контактні дані про відповідальну особу
Вірьовкіна Наталія Миколаївна
головний спеціаліст з питань персоналу
(0472) 316691
Перейти до вмісту