Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 27.09.2021
Управління Державної служби якості освіти у м. Києві

Завідувач сектору роботи з експертами

Кінцевий термін подачі документів
08.10.2021
Умови оплати праці
6 300 грн.

Надбавки, доплати та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами). Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: безстроково. Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 • вища за освітнім ступенем не нижче магістра.
 • досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років
 • вільне володіння державною мовою (наявність Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою або витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою) виданий Національною комісією зі стандартів державної мови.

 

Посадові обов’язки:

 • Здійснює керівництво діяльністю сектору роботи з експертами (далі – Сектор), організацію та забезпечення виконання Сектором завдань і функцій, визначених у положенні про Сектор, доручень керівництва управління Служби.
 • Бере участь у сертифікації педагогічних працівників;  організації підготовки та навчанні освітніх експертів; формуванні бази даних освітніх експертів, моніторингу та механізму її регулярного поновлення; заходах державного нагляду (контролю), що проводяться управлінням Служби та здійсненні заходів державного нагляду (контролю) на території, не віднесеній до повноважень управління Служби.
 • Забезпечує проведення експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації (формування експертних груп та закріплює їх за учасниками сертифікації).
 • Здійснює супровід навчання освітніх експертів з питань проведення інституційного аудиту закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.
 • Готує проєкти наказів управління Служби, інформації, довідок, службових записок з питань, що належать до компетенції Сектору.
 • Формує пропозицій до проєкту річного плану роботи управління Служби та здійснює організацію виконання наказів та доручень керівництва управління Служби.
 • Здійснює комунікаційні заходи щодо висвітлення питань діяльності Сектору.
 • Розглядає звернення громадян, запити на отримання публічної інформації, повідомлення на телефон «гарячої лінії» із питань, що належать до компетенції Сектору.
 • Дотримується вимог трудової та виконавської дисципліни, вимог охорони праці на робочому місці та пожежної безпеки, особистої безпеки та здоров’я.
Контактні дані про відповідальну особу
Бабінець Світлана Іванівна
начальник управління Державної служби якості освіти у м. Києві
+380 97 619 15 62
Перейти до вмісту