Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 08.11.2021
Управління Державної служби якості освіти у Київській області

Завідувач сектору інформаційно-організаційного забезпечення

Кінцевий термін подачі документів
16.11.2021
Умови оплати праці
6 300 грн.

надбавки, доплати та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами) Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Освіта – освіта вища, ступінь вищої освіти не нижче магістра 
 2. Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
 3. Вільне володіння державною мовою – вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки:

 • керівництво та організація роботи сектору: 
  • забезпечує виконання завдань і функцій, покладених на сектор; 
  • забезпечує виконання плану роботи сектору та плану роботи управління Служби з питань, що стосуються роботи сектору;
  • надає пропозиції до планів роботи управління Служби;
  • здійснює моніторинг та контроль за виконанням працівниками сектору організаційно-методичної роботи посадових обов’язків, забезпечує підвищення кваліфікації його працівників, правил внутрішнього та трудового розпорядку службового розпорядку.
 • забезпечує прийом, реєстрацію, ведення обліку документів, що містять службову інформацію, а також розмноження, використання та їх знищення, формування справ.
 • забезпечує роботу з електронними документами та їх підготовку до передавання на архівне зберігання.
 • забезпечує єдиний порядок документування і роботи з документами відповідно до Інструкції з діловодства управління Служби на основі використання сучасної техніки, автоматизованої технології роботи з документами.
 • забезпечує реєстрацію документів, їх передача керівництву на розгляд, а виконавцям  на виконання; після виконання документи долучаються до справ.
 • забезпечує опрацювання вихідних документів та їх відправлення засобами поштового зв’язку відповідно до Правил надання послуг поштового зв’язку.
Контактні дані про відповідальну особу
Кохан Оксана Григорівна
завідувач сектору управління персоналом
+380 (68) 207 79 96
Перейти до вмісту