Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 19.09.2022
Управління Державної служби якості освіти у Сумській області

Заступник начальника відділу інституційного аудиту

Кінцевий термін подачі документів
26.09.2022
Умови оплати праці
7100,00 грн.

надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами), надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу». Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: на період дії воєнного стану та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. Граничний строк перебування на посаді становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

  1. Освіта: Вища за освітнім ступенем не нижче магістра.
  2. Досвід: досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.
  3. Вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки:

1. Координує роботу відділу.

2. Проводить інституційні аудити закладів освіти (крім закладів вищої освіти).

3. Надає рекомендації місцевим органам управління освітою щодо удосконалення їхньої роботи, приведення управлінських процесів у відповідність із вимогами законодавства, підвищення якості освіти і освітньої діяльності підпорядкованих закладів освіти.

4. Розробляє проєкти розпорядчих документів, аналітичних, довідкових та інших матеріалів з питань освіти.

5. Здійснює заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти (крім закладів вищої освіти), інших суб’єктів освітньої діяльності щодо дотримання ними вимог законодавства про освіту та надання обов’язкових до виконання розпоряджень щодо усунення виявлених порушень.

6. Здійснює аналіз (вивчення) діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти (за наявності) в частині, що стосується дотримання вимог законодавства з питань освіти і забезпечення якості освіти на відповідній території та надання за результатами його здійснення висновків і рекомендацій.

7. Проводить моніторинг якості освітньої діяльності та якості освіти.

8. У випадках передбачених законом складає протоколи про адміністративні правопорушення.

9. Розглядає депутатські звернення, запити, а також листи та інші документи і матеріали, які надходять до управління Служби від центральних та місцевих органів виконавчої влади, їх територіальних органів, інших органів державної влади, органів місцевого самоврядування, органів управління освітою, закладів освіти, інших організацій та установ, запитів про надання публічної інформації, звернень громадян тощо.

Контактні дані про відповідальну особу
Лашутко Оксана Іванівна
головний спеціаліст з питань персоналу
0542 77-66-10