Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 18.11.2021
Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області

Начальник відділу роботи з експертами та сертифікації

Кінцевий термін подачі документів
25.11.2021
Умови оплати праці
7050,00 грн.

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами). Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: безстроково, строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Освіта – вища освіта за освітнім ступенем магістр
 2. Досвід роботи  досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій належно від форми власності не менше двох років
 3. Вільне володіння державною мовою  вільне володіння державною мовою

Посадові обов’язки:

 1. Керівництво та організація роботи відділу.
 2. Організація добору і навчання експертів для проведення інституційних аудитів, сертифікації педагогічних працівників.
 3. Формування експертних груп та закріплення їх за учасниками сертифікації.
 4. Організація та проведення експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду їх роботи.
 5. Проведення інституційних аудитів, здійснення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти (крім закладів вищої освіти) щодо дотримання ними вимог законодавства про освіту.
 6. Здійснення комунікації із закладами загальної середньої освіти щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та самооцінювання освітніх і управлінських процесів. Надання консультацій з питань проведення інституційного аудиту та дотримання законодавства про освіту.
 7. Надання рекомендацій закладам загальної середньої освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Підготовка відповідних презентаційних матеріалів.
 8. Аналіз діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти (за наявності) в частині, що стосується дотримання вимог законодавства з питань освіти і забезпечення якості освіти на відповідній території.
 9.  Розгляд запитів на публічну інформацію, звернень громадян з питань, що стосуються компетенції відділу управління Служби та підготовка в установленому порядку відповідних проектів документів, інших матеріалів за результатами проведеної роботи.
 10. Підготовка аналітичних, довідкових та інших матеріалів з питань, що належать до компетенції відділу. Розробка проєктів наказів з питань, що належать до компетенції відділу.
Контактні дані про відповідальну особу
Грибенюк Тетяна Вікторівна
Головний спеціаліст з питань персонал
(050) 96 60 245