Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 21.10.2021
Управління Державної служби якості освіти у Київській області

Головний спеціаліст-юрисконсульт

Кінцевий термін подачі документів
08.11.2021
Умови оплати праці
5 500 грн.

надбавки, доплати та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами) Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. освіта вища, ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра в галузі знань право
 2. досвід роботи – не потребує 
 3. вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки:

 • бере участь у забезпеченні реалізації державної правової політики у відповідній сфері, правильного застосування законодавства в управлінні Державної служби якості освіти у Київській області (далі – управління Служби).
 • розробляє та бере участь в розробленні проєктів наказів організаційно – розпорядчого характеру, що належить до компетенції управління Служби.
 • перевіряє на відповідність законодавству і міжнародним договорам України проєктів наказів та інших актів, що подаються на підпис начальнику управління Служби, погоджує їх за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів та /або головних спеціалістів, на яких покладено відповідний напрямок роботи.
 • переглядає разом із структурними підрозділами та головними спеціалістами управління Служби нормативно-правові акти та інші документи з питань, що належить до його компетенції з метою приведення їх у відповідність до законодавства.
 • розглядає проєкти нормативно-правових актів та інших документів, які надійшли для погодження з питань, що належить до компетенції управління Служби  та готує пропозиції до них.
 • аналізує матеріали, що надійшли від правоохоронних і контролюючих органів, а також отримані за результатами перевірок, ревізій тощо.
 • роз’яснює застосування законодавства, надає правові консультації з питань, що належить до компетенції управління Служби.
 • здійснює методичне керівництво правовою роботою в управлінні Служби та його структурних підрозділах, перевіряє стан правової роботи та подає пропозиції на розгляд начальнику управління Служби щодо її поліпшення, усунення недоліків у правовому забезпеченні діяльності управління Служби.
 • здійснює заходи, спрямовані на підвищення рівня правових знань працівників управління Служби.
Контактні дані про відповідальну особу
Кохан Оксана Григорівна
завідувач сектору управління персоналом
+380 (68) 207 79 96