• Головна /
 • Вакансії /
 • Головний спеціаліст відділу позапланового контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування
Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 08.11.2021
Управління Державної служби якості освіти у Черкаській області

Головний спеціаліст відділу позапланового контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Кінцевий термін подачі документів
23.11.2021
Умови оплати праці
5500,00 грн.

надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами) Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Освіта – вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
 1. Досвід роботи – не потребує
 1. Вільне володіння державною мовою – вільне володіння державною мовою

 

Посадові обов’язки:

 1. Організовує проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти щодо дотримання ними вимог законодавства про освіту.
 2. Бере участь у проведенні заходів державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти щодо дотримання ними вимог законодавства про освіту, в тому числі інституційних аудитів закладів освіти.
 3. Складає у випадках, передбачених законом, протоколи про адміністративні порушення.
 4. Забезпечує надання рекомендацій закладам освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.
 5. Організовує вивчення та аналіз діяльності органів управління освітою районних (районних у містах) державних адміністрацій, міських, сільських, селищних рад та їх об’єднань в частині дотримання вимог законодавства з питань освіти і забезпечення якості освіти на відповідній території, готує їм відповідні висновки і рекомендації.
 6. Здійснює контроль за веденням обліку дітей шкільного віку в частині здійснення структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування повноважень, визначених законом.
 7. Розробляє проєкти нормативно-правових актів, розпорядчих документів, пропозицій, аналітичних, довідкових та інших матеріалів у межах своєї компетенції.
 8. Бере участь у складі конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директорів закладів загальної середньої освіти.
 9. Забезпечує розгляд звернень громадян, запитів на отримання публічної інформації, повідомлень на телефон «гарячої лінії» Управління.
 10. Здійснює інші повноваження відповідно до положення про Управління, положення про відділ та  законодавства відповідно до своєї компетенції.
Контактні дані про відповідальну особу
Вірьовкіна Наталія Миколаївна
головний спеціаліст з питань персоналу
(0472) 316 687
Перейти до вмісту