• Головна /
  • Вакансії /
  • Головний спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування
Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 27.10.2022
Управління Державної служби якості освіти у Луганській області

Головний спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Кінцевий термін подачі документів
31.10.2022
Умови оплати праці
5 800 грн.

надбавка за вислугу років відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами). Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: строково; на період дії воєнного стану та до дня визначення переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства. Граничний строк перебування на посаді становить 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

  1. Освіта вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.
  2. Досвід роботи – не потребує.
  3. Вільне володіння державною мовою – вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки:

1) Здійснює в межах повноважень, передбачених законом, заходи державного нагляду (контролю) у сфері загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

2) Вивчає роботу органів місцевого самоврядування з питань реалізації ними освітньої політики в частині забезпечення якості освіти у Луганській області згідно чинного законодавства.

3) Вносить пропозиції керівництву відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування (далі – Відділ) управління Державної служби якості освіти у Луганській області щодо визначення об’єктів моніторингових досліджень, бере участь у формуванні бази даних об’єктів моніторингу та забезпечує її регулярне поновлення.

4) Здійснює моніторингові дослідження якості освіти, узагальнює й аналізує їх результати.

5) Здійснює контроль за веденням обліку дітей шкільного віку в частині здійснення структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Луганської області повноважень, визначених законом.

6) Бере участь у розробці проєктів розпорядчих документів, аналітичних, довідкових та інших матеріалів з питань якості освіти.

7) Надає рекомендації місцевим органам управління освітою у Луганській області щодо удосконалення їхньої роботи, приведення управлінських процесів у відповідність до вимог чинного законодавства, підвищення якості освіти і освітньої діяльності підпорядкованих закладів освіти.

8) Здійснює розгляд звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації з питань, що належать до компетенції Відділу.

9) Здійснює інші повноваження відповідно до чинного законодавства та посадових обов’язків.

Контактні дані про відповідальну особу
Щєтініна Світлана Євгенівна
головний спеціаліст з питань персоналу
+ 38 066 51 51 979
Перейти до вмісту