• Головна /
 • Вакансії /
 • Головний спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування
Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 02.11.2021
Управління Державної служби якості освіти у Луганській області

Головний спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Кінцевий термін подачі документів
10.11.2021
Умови оплати праці
5 500 грн.

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами). Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Освіта вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.
 2. Досвід роботи –  не потребує.
 3. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки:

 1. Здійснення у межах повноважень, передбачених законом, позапланового контролю закладів освіти Луганської області щодо дотримання ними вимог законодавства про освіту.
 2. Вивчення роботи органів місцевого самоврядування з реалізації ними освітньої політики в частині забезпечення якості освіти у Луганській області згідно з законом.
 3. Внесення пропозицій керівництву відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування управління Державної служби якості освіти у Луганській області щодо визначення об’єктів моніторингових досліджень, участь у формуванні бази даних об’єктів моніторингу та забезпечення її регулярного поновлення.
 4. Здійснення моніторингових досліджень якості освіти, оброблення та аналіз їх результатів.
 5. Здійснення контролю за веденням обліку дітей шкільного віку в частині здійснення структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Луганської області повноважень, визначених законом.
 6. Здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.
 7. Участь у розробці проєктів розпорядчих документів, аналітичних, довідкових та інших матеріалів з питань якості освіти.
 8. Надання рекомендацій місцевим органам управління освітою у Луганській області щодо удосконалення їхньої роботи, приведення управлінських процесів у відповідність до вимог чинного законодавства, підвищення якості освіти і освітньої діяльності підпорядкованих закладів освіти.
 9. Взаємодія з органами місцевого самоврядування (як засновниками закладів освіти) з питань імплементації рекомендацій, наданих за підсумками інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти та заходів позапланового  державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти (крім закладів вищої освіти), дотримання ними вимог законодавства про освіту.
 10. Розгляд звернень громадян та запитів на публічну інформацію з питань, що належать до компетенції відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та взаємодії з органами місцевого самоврядування Управління Державної служби якості освіти у Луганській області.
Контактні дані про відповідальну особу
Щєтініна Світлана Євгенівна
головний спеціаліст з питань персоналу
+ 38 066 51 51 979
Перейти до вмісту