Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 08.11.2021
Управління Державної служби якості освіти у Черкаській області

Головний спеціаліст відділу інституційного аудиту

Кінцевий термін подачі документів
23.11.2021
Умови оплати праці
5500,00 грн.

надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами) Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: безстроково; строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Освіта – вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
 1. Досвід роботи – не потребує
 1. Вільне володіння державною мовою.

 

Посадові обов’язки:

 1. Організовує та проводить заходи державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти щодо дотримання ними вимог законодавства про освіту, в тому числі інституційні аудити закладів освіти.
 2. Забезпечує надання рекомендацій закладам освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.
 3. Бере участь у вивченні та аналізує діяльність органів управління освітою районних (районних у містах) державних адміністрацій, міських, сільських, селищних рад та їх об’єднань у частині дотримання вимог законодавства з питань освіти і забезпечення якості освіти на відповідній території, та надає їм відповідні висновки й рекомендації.
 4. Складає у випадках, передбачених законом, протоколи про адміністративні порушення.
 5. Бере участь у складі конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директорів закладів загальної середньої освіти.
 6. Забезпечує виконання завдань щодо здійснення моніторингу якості освіти і освітньої діяльності у межах своєї компетенції.
 7. Забезпечує розгляд звернень громадян, запитів на отримання публічної інформації, повідомлень на телефон «гарячої лінії» Управління.
 8. Розробляє проекти нормативно-правових актів, розпорядчих документів, пропозицій, аналітичних, довідкових та інших матеріалів у межах своєї компетенції.
Контактні дані про відповідальну особу
Вірьовкіна Наталія Миколаївна
головний спеціаліст з питань персоналу
(0472) 316 687