Закрита вакансія
Дата оголошення вакансії 05.11.2021
Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області

Головний спеціаліст відділу інституційного аудиту

Кінцевий термін подачі документів
15.11.2021
Умови оплати праці
5500,00 грн.

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (зі змінами). Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: безстроково, строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

Кваліфікаційні вимоги та посадові обов`язки

Кваліфікаційні вимоги:

 1. Освіта – вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
 2. Досвід роботи  – не потребує
 3. Вільне володіння державною мовою.

Посадові обов’язки:

 1. Організація та проведення інституційних аудитів закладів освіти.
 2. Здійснення комунікації із закладами загальної середньої освіти щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та самооцінювання освітніх і управлінських процесів. Надання консультацій з питань проведення інституційного аудиту та дотримання законодавства про освіту.
 3. Надання рекомендацій закладам загальної середньої освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Підготовка відповідних презентаційних матеріалів.
 4. Участь у підготовці експертів із питань проведення інституційних аудитів.
 5. Участь у здійсненні планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) за діяльністю закладів освіти (крім закладів вищої освіти) щодо дотримання ними вимог законодавства про освіту.
 6. Аналіз діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти (за наявності) в частині, що стосується дотримання вимог законодавства з питань освіти і забезпечення якості освіти на відповідній території
 7. Розгляд запитів на публічну інформацію, звернень громадян з питань, що стосуються компетенції відділу інституційного аудиту управління Служби та підготовка в установленому порядку відповідних проектів документів, інших матеріалів за результатами проведеної роботи. 
 8. Підготовка аналітичних, довідкових та інших матеріалів з питань, що належать до компетенції відділу. 
 9. Розробка проєктів наказів з питань, що належать до компетенції відділу.
Контактні дані про відповідальну особу
Грибенюк Тетяна Вікторівна
головний спеціаліст з питань персоналу
(050) 96 60 245
Перейти до вмісту