Проєкт SURGe

Проєкт «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe)

У межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) втілюється ініціатива «Система забезпечення якості освіти».

«Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади

«Якісна школа»

Інформаційний ресурс, на якому в доступній формі оповідається про те, що таке якісна школа і система забезпечення якості освіти.

«Якісна школа — це середовище, у якому дитина щаслива» — з таким слоганом Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах

Якісна школа яка вона

«Управління якістю освіти в школі»

Онлайн-курс для керівників закладів загальної середньої освіти та їхніх заступників, а також усіх, хто цікавиться освітою.

Містить відеолекції, конспекти до них, додаткові матеріали для слухачів, ментальні карти й інтерактивні завдання, які допоможуть директорам налагодити управлінські процеси у своїх закладах так, щоб ефективно функціонувала внутрішня система забезпечення якості освіти, були вмотивованими педагоги, розвивалося освітнє середовище, а учні щодня із задоволенням ішли до школи та демонстрували гарні результати навчання.

Триває чотири тижні та складається з 11 модулів

Управління якістю освіти в школі онлайн-курс