• Головна /
  • Консультації з громадськістю /
  • Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 20 Положення про акредитацію закладів вищої освіти і спеціальностей у закладах вищої освіти та вищих професійних училищах»
Постанови

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 20 Положення про акредитацію закладів вищої освіти і спеціальностей у закладах вищої освіти та вищих професійних училищах»

01.07.2021
100%
Підтримують проект (2)
0%
Проти (0)
Чи підтримуєте Ви даний проект документа?

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

01.07.2021

Постановою Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2001 р. № 978 затверджено Положення про акредитацію закладів вищої освіти і спеціальностей у закладах вищої освіти та вищих професійних училищах (далі — Положення). В абзаці четвертому пункту 20 розділу «Фінансування проведення акредитації» Положення визначена вартість за оплату послуг організаційного характеру, пов’язаних з переоформленням, видачею копії, дубліката відповідного сертифіката про акредитацію закладів вищої освіти і спеціальностей у закладах вищої освіти та вищих професійних училищах, у розмірі п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Проєкт акту передбачає приведення у відповідність вартості за оплату послуг організаційного характеру, пов’язаних з переоформленням, видачею копії, дубліката відповідного сертифіката про акредитацію закладів вищої освіти і спеціальностей у закладах вищої освіти та вищих професійних училищах до фактичних витрат за надання таких послуг та встановлення її у розмірі десяти відсотків від однієї мінімальної заробітної плати.

Проєкт наказу оприлюднений шляхом розміщення у розділі «Регуляторна політика», «Публічні громадські обговорення» на офіційному вебсайті Державної служби якості освіти України. Зауваження та пропозиції приймаються Державною службою якості освіти України з 01 липня до 01 серпня 2021 року на електронну пошту: [email protected].

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, можливо отримати за телефоном (044) 236-50-93 та за адресою: вул. Ісаакяна, 18, м. Київ, 01135.

Коментарі

Цей документ поки що не має коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту