• Головна /
  • Консультації з громадськістю /
  • Проєкт наказу МОН України «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державної служби якості освіти України та її територіальних органах»
Накази

Проєкт наказу МОН України «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державної служби якості освіти України та її територіальних органах»

01.03.2021
100%
Підтримують проект (8)
0%
Проти (0)
Чи підтримуєте Ви даний проект документа?

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

01.03.2021

Державна служба якості освіти України пропонує до громадського обговорення проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державної служби якості освіти України та її територіальних органах» (далі – Проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено на виконання частини дев'ятої статті 48 Закону України «Про державну службу» та з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби громадян з числа молоді, а також набуття ними практичного досвіду виконання завдань та обов`язків державного службовця.

Прийняття акта сприятиме встановленню єдиних підходів і визначенню процедури організації та проходження стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби.

Проєкт наказу оприлюднений шляхом розміщення на офіційному вебсайті Державної служби якості освіти України в мережі Інтернет за посиланням: http://www.sqe.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції приймаються Державною cлужбою якості освіти України з 01 березня до 01 квітня 2021 року на електронну пошту: [email protected]

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, можливо отримати за телефоном – (044)236-33-02, за адресою: вул. Ісаакяна, 18, м. Київ, 01135.

Коментарі

Цей документ поки що не має коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *