Проєкт наказу Міністерства освіти та науки «Про затвердження Порядку здійснення громадської акредитації закладу загальної середньої освіти»

14.12.2022
81%
Підтримують проект (17)
19%
Проти (4)
Чи підтримуєте Ви даний проект документа?

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

14.12.2022

Громадськості пропонується на обговорення  проєкт наказу Міністерства освіти та науки «Про затвердження Порядку здійснення громадської акредитації закладу загальної середньої освіти».

Проєкт нормативного акту розроблено спільно Міністерством освіти і науки та Державною службою якості освіти на виконання абзацу шостого пункту 1 частини четвертої статті 41, статті 49 Закону України «Про освіту», статті 50 Закону Україну «Про повну загальну середню освіту» з метою урегулювання механізму здійснення громадської акредитації закладів загальної середньої освіти.

Вищезгадана норма законодавства дає підстави закладам освіти розглядати процедуру громадської акредитації, як процедуру зовнішнього оцінювання їхньої якості освіти та освітньої діяльності, що є альтернативною до інституційного аудиту.

Реалізація цієї процедури потребує нормативного визначення механізму та особливостей її здійснення, що наразі є не унормованими.

 

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою до 26 грудня 2022 року за адресами:

Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135:

- e-mail: [email protected], Віталій Заритов;

- тел.: (044) 481-32-78.

 

Державна служба якості освіти України (відділ акредитації фахових об’єднань департаменту акредитації), вулиця Ісаакяна, 18, м. Київ, 01135:

[email protected], Валентина Бобир;

- тел.: (044) 236-10-51

Коментарі

Цей документ поки що не має коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту