• Головна /
  • Консультації з громадськістю /
  • Проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Деякі питання оформлення, переоформлення та видачі сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти (їх дублікатів)»
Накази

Проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Деякі питання оформлення, переоформлення та видачі сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти (їх дублікатів)»

19.02.2021
100%
Підтримують проект (3)
0%
Проти (0)
Чи підтримуєте Ви даний проект документа?

Thank You For Your Vote!

Sorry You have Already Voted!

19.02.2021

З 19 лютого 2021 року Державною службою якості освіти України розпочато громадське обговорення проєкту наказу Міністерства освіти і науки України «Деякі питання оформлення, переоформлення та видачі сертифікатів про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти (їх дублікатів)», розроблений Державною службою якості освіти України.

Проєкт акта розроблено на виконання частини п'ятої статті 19 та підпункту 10 пункту 2 розділу ХІV «Прикінцеві положення» Закону України «Про фахову передвищу світу».

Проєкт наказу розроблено з метою унормування процедур оформлення, переоформлення, видачі, зберігання та обліку сертифікатів про акредитацію освітньо-професійної програми освітнього ступеня фахового молодшого бакалавра (та їх дублікатів).

Найменування установи, що розробляла регуляторний акт, адреса, телефон: Державна служба якості освіти України (департамент контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих).Вулиця Ісаакяна, 18, м. Київ, 01135.Тел.: (044) 236-50-93

Проєкт регуляторного акта оприлюднено 19 лютого 2021 року у розділах «Консультації з громадськістю», «Регуляторна політика» офіційного вебсайту Міністерства освіти і науки України (https://mon.gov.ua) та у розділах «Регуляторна політика», «Публічні громадські обговорення» офіційного вебсайту Державної служби якості освіти України (https://sqe.gov.ua).

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (до 20 березня 2021 року).

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту регуляторного акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на електронну адресу: [email protected] (Кіосова Марина Сергіївна, головний спеціаліст департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих Державної служби якості освіти України, тел. (044) 236-50-93).Звіт про результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційних вебсайтах Міністерства освіти і науки України та Державної служби якості освіти України в мережі Інтернет не пізніше одного тижня після прийняття рішення за результатами обговорення.

Коментарі

Цей документ поки що не має коментарів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *