Двостороння співпраця

Меморандуми про співпрацю

Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою якості освіти України та Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Меморандум про порозуміння між Чеським агентством розвитку та Державною службою якості освіти України

Багатосторонній Меморандум про співпрацю та партнерство для ефективної діяльності з підтримання реалізації окремих аспектів міжнародного дослідження якості освіти PISA

Меморандум про співпрацю між Державною службою якості освіти України та Громадською організацією «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (DOCCU)

Меморандум про співпрацю між Agriteam Canada Consulting Ltd. в рамках реалізації проекту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) та Міністерством освіти і науки України

Меморандум про співпрацю між Державною службою якості освіти України та Європейським центром імені Вергеланда

Співпраця з SICI

Державна служба якості освіти України з 23 березня 2019 року є повноправним членом Постійної міжнародної конференції центральних і загальних інспекторатів освіти (Standing International Conference of Central and General Inspectorates of Education, далі – SICI).

SICI – об’єднання центральних і загальних інспекторатів освіти в Європі. Мета SICI полягає в обміні досвідом між представниками інспекторатів освіти, ознайомленні з розвитком освітніх систем, вивчені способів та засобів вдосконалення професійної діяльності, обговоренні кращих практик впровадження інструментів оцінювання освітнього процесу.

SICI заснована в 1995 році, до її складу входить 38 інспекторатів.

Штаб-квартира SICI розташовується в місті Бреда, Королівство Нідерландів, секретаріат – у м. Брюссель, Королівство Бельгія.

Завданнями SICI є:

  • підтримка, вдосконалення діяльності інспекторатів, підвищення професійної компетенції інспекторів;
  • сприяння партнерству та співпраці між інспекторатами;
  • активна участь у міжнародних дебатах щодо оцінки та підвищення якості освіти.

SICI надає консультації країнам-членам або країнам-нечленам Європейського Союзу, які звертаються з зазначеними вище питаннями.

Напрями діяльності SICI дозволяють розширити методи роботи, сферу знань, поширювати кодекс професійної етики центральних і загальних інспекторатів освіти. Для цього SICI:

  • проводить дослідження щодо підвищення професійних навичок шляхом вивчення, моніторингу та порівняння досвіду;
  • сприяє співпраці між інспекторатами освіти Європи та створенню синергії в системі освіти;
  • ознайомлює з правилами, процедурами, регламентами для інспекторів закладів освіти;
  • організовує обмін досвідом з процедур інспектування шкіл, стандартів і рекомендацій щодо функціонування системи забезпечення якості освіти.

Основною формою співпраці SICI є проведення семінарів за участі усіх членів SICI чотири рази на рік, а також щорічної Генеральної асамблеї.

Стратегічний план SICI на 2021-2025 роки

   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше