DSC037992 червня 2021 року Голова Державної служби якості освіти України Руслан ГУРАК взяв участь у першій сесії «Комфортне середовище для всіх учасників освітнього процесу» Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука».

Руслан ГУРАК зазначив, що освітнє середовище закладу освіти оцінюється Державною службою якості освіти та її територіальними органами в розрізі таких складових як забезпечення безпечних й комфортних умов навчання і праці, створення середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації, формування інклюзивного, розвивального, мотивуючого до навчання освітнього простору.

Результати проведених інституційних аудитів у 2020 та 2021 роках показали позитивні тенденції у діяльності закладів освіти щодо створення антибулінгових програм, безпечного освітнього простору, організації харчування у школі та в роботі вчителів, зокрема формування в учнів ключових компетентностей і наскрізних умінь, реалізація педагогіки партнерства.

Очільник Служби нагадав, що її командою спільно з партнерами створено порадник для керівників закладів загальної середньої освіти – «Абетка для директора», використовуючи який кожен заклад має можливість самостійно оцінити стан освітніх та управлінських процесів, а відтак і побудувати якісну школу.

За його словами лише синергія між засновником, директором, громадою дозволить створити освітній простір, який позитивно впливатиме на якість освіти.

Нагадаємо, 31 травня п. р. пройшов перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Освіта і наука».

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше