Форум якості освіти-2023: чотири стратегічні завдання

20 вересня Державна служба якості освіти України вперше провела Форум якості освіти. Ключова тема — забезпечення якісної освіти в умовах війни з проєкцією на Перемогу.

Сертифікація в системі базової освіти: готуємо вчительський колектив

Неля ВЕЛИЧКО, директорка департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України, провела вебінар «Сертифікація в системі базової освіти: готуємо вчительський колектив» у партнерстві з Цифровим видавництвом «Експертус» (13.09.2023)

Сьогодні розпочинається ДоСЕН

Дослідження соціально-емоційних навичок в Україні охопить учнів/учениць 232 шкіл. У ДоСЕН візьмуть участь діти 10-ти й 15-ти років, а також батьки, вчителі та керівництво закладів освіти.

Державна служба якості освіти проведе Форум якості освіти

20 вересня Державна служба якості освіти України збере освітян на Форум якості освіти. Ключовою темою дискусії стане питання забезпечення якісної освіти в умовах війни з проєкцією на перемогу.

Інклюзивне навчання у школі: посібник для директорів закладів освіти

Аби допомогти керівникам шкіл у творенні якісного інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами, Державна служба якості освіти у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) розробили посібник «Впроваджуємо інклюзію у закладі освіти».

Якість освіти в умовах війни. Регіональний аспект

11 вересня 2023 року відбувся брифінг начальниці управління Державної служби якості освіти у Миколаївській області Тетяни ГОЛУБЧЕНКО, організований за підтримки і сприяння Миколаївської ОВА. У ході брифінгу йшлося про: – регіональний аспект якості освіти в умовах широкомасштабного вторгнення; – результати Загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану; – […]

Стартує навчання кандидатів в експерти для забезпечення третього етапу сертифікації педагогічних працівників

Державна служба якості освіти України розпочинає навчання кандидатів в експерти для забезпечення третього етапу сертифікації педагогічних працівників — вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації — вчителів української мови та літератури і вчителів математики, які здійснюють реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти.

Результати моніторингу якості освіти у закладах фахової передвищої освіти 2023 року

Презентація результатів моніторингу якості освіти у закладах фахової передвищої освіти за підсумками тестування здобувачів освіти та опитування керівників закладів відбулася 6 вересня 2023 року.

Руслан ГУРАК: Коледжі й училища мають відповідати запитам здобувачів фахової передвищої освіти, роботодавців і територіальних громад

6 вересня Державна служба якості освіти України презентувала результати моніторингу якості освіти у закладах фахової передвищої освіти за підсумками тестування здобувачів освіти та опитування керівників закладів.

13 вересня Неля ВЕЛИЧКО проведе вебінар «Сертифікація в системі базової освіти: готуємо вчительський колектив»

Питання, що розглядатимуться: про нормативно-правове забезпечення процедури сертифікації педагогічних працівників про самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності про вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації Організатори заходу: Цифрове видавництво «Експертус», Державна служба якості освіти України Учасники: Керівництво закладів загальної середньої освіти, педагогічні працівники, громадськість Місце проведення: онлайн Початок: 14:00 год. Орієнтовна чисельність учасників: необмежено Щоб долучитися до […]