Друк

Сертифікація вчителів 2020 Учасники01 квітня 2020 року Державна служба якості освіти України провела вебінар «Як підготувати вчителя до сертифікації−2020».

Лектором виступив Іван ЮРІЙЧУК, директор департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України.

У ході онлайн-конференції учасників поінформовано щодо:

Державна служба якості освіти відповідальна за організацію самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності та вивчення їхнього практичного досвіду роботи. На цих процедурах, а також порядку проведення етапів сертифікації−2020 докладно зупинився Іван Юрійчук.

За оновленою Методикою під час вивчення практичного досвіду роботи експерти оцінюватимуть 10 професійних компетентностей учасників сертифікації. Перелік цих компетентностей не випадковий − він зіставний з вимогами:

Кожній компетентності відповідає показник критерію оцінювання, що має власний коефіцієнт вагомості − залежно від складності необхідних професійних умінь і навичок педагога.

У цьому році для участі в сертифікації подали заявки 1711 вчителів, зареєструвалися 1591, взяли участь у незалежному тестуванні 1552, успішно пройшли незалежне тестування 1045 педагогів.

Станом на 31 березня 2020 року до Служби надійшло близько 650 анкет самооцінювання. Вчасне надсилання правильно заповнених анкет є обов’язковою умовою допущення учасника сертифікації до наступного етапу.

Додатково: