• slide_gromad
  • slide_gromad2

Державна служба якості освіти України пропонує до громадського обговорення проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державної служби якості освіти України та її територіальних органах» (далі – Проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено на виконання частини дев`ятої статті 48 Закону України «Про державну службу» та з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби громадян з числа молоді, а також набуття ними практичного досвіду виконання завдань та обов`язків державного службовця.

Прийняття акта сприятиме встановленню єдиних підходів і визначенню процедури організації та проходження стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби.

Проєкт наказу оприлюднений шляхом розміщення на офіційному вебсайті Державної служби якості освіти України в мережі Інтернет за посиланням: http://www.sqe.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції приймаються Державною cлужбою якості освіти України з 01 березня до 01 квітня 2021 року на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, можливо отримати за телефоном – (044)236-33-02, за адресою: вул. Ісаакяна, 18, м. Київ, 01135.

Проєкт наказу «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державної служби якості освіти України та її територіальних органах»

Порядок стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державної служби якості освіти України та її територіальних органах

Пояснювальна записка до проєкту наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державної служби якості освіти України та її територіальних органах»

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Звіт про громадське обговорення проєкту наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державної служби якості освіти України та її територіальних органах»

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше