DSC 009007 листопада 2019 року Державна служба якості освіти України взяла участь у 28-му Міжнародному форумі «Дні якості в Україні’2019», в рамках якого відбулася науково-практична конференція «Досконалість організацій: ділова культура і системний менеджмент».

 «Державна служба якості освіти реалізовує в Україні одну з 17-ти Цілей сталого розвитку ООН, а саме 4-ту ціль “Забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовж усього життя для всіх”. Якісна освіта — це національний пріоритет, основа сталого розвитку країни. Служба впроваджує інструменти забезпечення якості освітнього процесу, засновані на найкращих європейських практиках», — зазначила Олена Гаращук, начальник відділу комунікацій та міжнародного співробітництва Державної служби якості освіти України.

Під час виступу акцентовано увагу на інформаційно-комунікаційних і медіа-освітніх технологіях, які широко використовуються у закладах освіти, що сприяють підвищенню якісних параметрів у підготовці висококваліфікованих, конкурентоспроможних кадрів та розвитку сучасної української освіти.

Під час роботи форуму також висвітлено питання про порядок проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти; «Абетку для директора» — рекомендації керівникові школи, щоб підтримати його у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти; методику експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації педагогічних працівників шляхом вивчення практичного досвіду їхньої роботи.

DSC 0042DSC 0036

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше