IMG 566201 листопада 2019 року в м. Одеса відбувся семінар на тему «Внутрішня та зовнішня системи забезпечення якості освіти як основа підвищення якості освітніх та управлінських процесів школи».

Юрій ВЕРГУН, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, відкриваючи семінар, повідомив: «Інституційний аудит покликаний забезпечити ефективну роботу та сталий розвиток усіх шкіл. Наші експерти оцінять освітні та управлінські процеси в школі за чотирма напрямами: освітнє середовище, система оцінювання учнів, педагогічна діяльність та управлінська діяльність. За підсумками інституційного аудиту ми розробимо рекомендації, як поліпшити якість освітнього процесу та вдосконалити внутрішню систему забезпечення якості освіти у школі».

Ондржей АНДРИС, заступник головного шкільного інспектора Чеської Республіки, представив розуміння якісної школи та підходи до її оцінювання в Чехії. Йшлося про стрижневі методи й інструменти зовнішнього оцінювання якості освіти, розроблені Чеською шкільною інспекцією, використовувати які можуть також і школи для розвитку культури самооцінювання.

Учасники семінару докладно розглянули методику та інструменти для проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти.

Довідково.

Захід організовано в рамках проекту «Розвиток системи оцінювання якості освіти у регіонах України» (на 2019–2021 роки), який реалізується за співпраці між Державною службою якості освіти України, Асоціацією з міжнародних питань, Чеською шкільною інспекцією і за підтримки Чеської агенції розвитку.

IMG 5678

IMG 5710

IMG 5739

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше