DSC 009717 жовтня 2019 року відбулося перше засідання робочої групи з розроблення проєкту рекомендацій закладам професійної освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Відкриваючи захід, заступник голови Державної служби якості освіти України Алла Бондар ознайомила присутніх з наказом голови Служби Руслана Гурака про утворення робочої групи та її завданням. Вона нагадала, що Законом України «Про освіту» передбачено функціонування системи забезпечення якості освіти. Зокрема, до сфери відповідальності Держслужби якості освіти належить надання рекомендацій закладам освіти, у тому числі й професійним (професійно-технічним), щодо внутрішньої системи забезпечення якості.

Відтак членами робочої групи, до складу якої ввійшли представники Державної служби якості освіти, Міністерства освіти і науки, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, наукових установ, обговорені питання, пов’язані з налагодженням внутрішньої системи забезпечення якості освіти, її складовими, запровадженням у закладах освіти самооцінювання освітньої діяльності.

На засіданні розпочато роботу з розроблення проєкту правил, критеріїв та індикаторів, що допоможуть керівникам, педагогічним колективам, засновникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти здійснювати самооцінювання та розбудовувати внутрішню систему забезпечення якості освіти.

Проєкт рекомендацій закладам професійної (професійно-технічної) освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти планується розробити до кінця поточного року. 

Довідково: 

Робочу групу утворено наказом Державної служби якості освіти України від 10 вересня 2019 року № 01-11/50-а.

DSC 0006

DSC 0094

DSC 0057

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше