25137869906 61529a8af4 b

Сьогодні, 11 жовтня, завершився один з етапів сертифікації - експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду їх роботи, організованого Державною службою якості освіти України.

Процес вивчення здійснювався експертами за методикою, розробленою Службою відповідно до Концепції Нової української школи.

Загалом у період з квітня по жовтень 2019 року Службою сформовано експертні групи та організовано вивчення практичного досвіду роботи 811 вчителів з 609 закладів загальної середньої освіти.

Для здійснення експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації у зазначений період Службою підготовлено 1500 експертів, 1050 з яких безпосередньо займалися вивченням досвіду педпрацівників.

Нагадаємо, що для проходження сертифікації зареєструвалося 859 вчителів початкової школи. Сертифікація - це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи. І відбувається виключно на добровільних засадах.

Наступним етапом сертифікації буде незалежне тестування учасників сертифікації.

Дякуємо усім партнерам Служби, які долучилися до процесу сертифікації, зокрема, органам місцевого самоврядування, інститутам післядипломної педагогічної освіти, всеукраїнському фонду «Крок за кроком».

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше