DSC 000908 жовтня 2019 року в Державній службі якості освіти України відбувся семінар про міжнародний стандарт ISO 21001:2018 «Системи управління в освітніх організаціях».

 

«Досвід у сфері управління якістю є важливим для Державної служби якості освіти, оскільки наша інституція відповідає за забезпечення якості освіти та освітньої діяльності. І в процесі реалізації цього завдання Службою розробляють нові інструменти та механізми», - зазначив перший заступник голови Служби Олександр Якименко, відкриваючи семінар.

 

Директор органу сертифікації персоналу Української асоціації досконалості та якості Юрій Кабаков презентував для учасників семінару систему управління якістю на підприємстві у дошкільній, загальній середній і фаховій передвищій освіті та детально розповів про вимоги, та настанови щодо застосування стандарту ISO 21001:2018 «Системи управління в освітніх організаціях». Зокрема, Юрій Кабаков поінформував про принципи стандарту, сферу застосування. За його словами, цей стандарт можна запроваджувати разом з регіональними, національними, відкритими (загальнодоступними), галузевими та іншими стандартами чи пов’язаними документами, наприклад, з Європейською структурою забезпечення якості професійної освіти та підготовки (EQAVET).

DSC 0048

DSC 0057

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше