teacherdayШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОСВІТЯНСЬКОЇ НИВИ!  

             ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ, УЧИТЕЛЮ!!!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників освіти!!!

Символічно, що це свято відзначається в пору старту нового навчального року, в пору золотої осені, яка обдаровує щедрими дарами та золотими чарами природи. 

Саме Ви, дорогі педагоги, зі своєю добротою і сентиментальністю, зі своїм багатим духовним світом і знаннями заслуговуєте в цей день на особливі слова вдячності тих, до чиїх сердець торкається Ваше повчальне слово, до чиїх допитливих очей щодня торуєте свій шлях. І так хочеться, щоб Ваша невтомна праця була належно оцінена і піднесена на п'єдестал великої шани і поваги!

Сьогодення ставить перед нами нові завдання, вимагає впроваджувати реформи в освітню сферу, покращувати якість освіти... Не бійтеся приймати нові виклики... Удосконалюйтеся самі. Черпайте силу і знання з великої скарбниці української культури, духовності, традицій та історичної правди..., зі скарбниці світових надбань та адаптовуйте їх в життя. Вивчайте внутрішній світ дитини, розвивайте її природні навики, збагачуйте знаннями та компетентностями, необхідними для життя в суспільстві. Створюйте гармонію у відносинах, дбайте про те, щоб храм науки був світлицею навчання і відпочинку, до якого хочеться приходити з насолодою. 

Безмежно вдячний Вам за співпрацю, підтримку та розуміння, за активну участь в організації освітніх заходів. 

Тож нехай Ваше життя , ваша невтомна праця зігрівається яскравими променями радості і втіхи! Будьте щасливими! Адже тільки щасливий вчитель, як і щаслива родина, зможуть виховати і виростити по-справжньому щасливу дитину, яка в свій час створюватиме достойне життя в Україні!

З повагою

Руслан Гурак, голова Державної служби якості освіти України

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше