037На виконання Антикорупційної програми Державної служби якості освіти України на 2018-2019 роки 28 лютого 2019 року для працівників Служби відбувся семінар-навчання щодо порядку заповнення електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Зокрема, завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Ігор Одерій нагадав державним службовцям, що з 1 січня 2019 року розпочався черговий етап декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування шляхом заповнення електронної декларації на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за 2018 рік.

На семінарі йшлося про особливості заповнення розділів декларації, зокрема, щодо інформації про членів сім’ї, об’єкти нерухомості, цінне рухоме майно, транспортні засоби, доходи, у тому числі подарунки, грошові активи.

Крім того, увагу присутніх було звернуто на процедуру виготовлення електронного цифрового підпису та отримання довідки про суми виплачених доходів і утриманих податків в електронному кабінеті платника податків, зазначено про відповідальність за порушення антикорупційного законодавства.

Працівники Служби у відповідь на свої запитання отримали ретельні роз’яснення щодо вимог антикорупційного законодавства.

024

036

001

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше