8 листопада 2018 року Державна служба якості освіти України в рамках 27-го Міжнародного форуму «Дні якості в Україні 2018» взяла участь у науково-практичній конференції «Системний менеджмент як основа досконалості, конкурентоспроможності та сталого розвитку організацій і економіки», що відбулася на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.


Також у заході взяли участь представники Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади, закладів освіти, громадськості, ЗМІ. Вони обговорили проблеми, що стосуються якості в різних сферах.
На конференції виступив директор департаменту акредитації та моніторингу Служби Іван Юрійчук з презентацією на тему «Система освіти України: забезпечення якості». Він розповів про діяльність Державної служби якості освіти України, запропонував варіанти вирішення проблем сучасної середньої та дошкільної освіти, презентував модель якісної школи, стандарти і рекомендації.
Серед найактуальніших тем обговорення були Цілі сталого розвитку ООН, інноваційні методи в економіці та навчанні, ділової досконалості та рівнів системного менеджменту.

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено іншеUkraineNOW logo