002

Залучення до створення стандартів і рекомендацій щодо функціонування системи забезпечення якості освіти органів місцевого самоврядування як засновників закладів освіти є вкрай важливим, оскільки саме вони відповідають за забезпечення якості освіти на відповідній території.

Відтак, сьогодні, 31 жовтня, у Держслужбі якості освіти відбулася зустріч з представниками Асоціації міст України (АМУ), зокрема із Виконавчим директором Олександром Слобожаном та аналітиком з питань освіти Аналітичного центру Людмилою Мозговою.

Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак зазначив, що вже є напрацьований проект методичних рекомендацій  «Стандарти і рекомендації щодо функціонування системи забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти (внутрішньої системи забезпечення якості освіти)», який сприятиме кращому розумінню якості освіти серед усіх зацікавлених сторін та допоможуть закладам загальної середньої освіти у розбудові власних систем забезпечення якості освіти, а також у проведенні самоаналізу й самооцінювання діяльності.

Він підкреслив, що розроблені стандарти та рекомендації є лише орієнтирами школі на шляху задля забезпечення високої якості освіти.

Тому налагодження партнерства з органами місцевого самоврядування, які безпосередньо на місцях працюють з закладами освіти, зокрема з Асоціацією міст України, дозволить ефективніше впровадити розроблену систему забезпечення якості.

004

003

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено іншеUkraineNOW logo