4  Державна служба якості освіти та громадська організація «ЕдКемп Україна» домовилися про співробітництво у сфері забезпечення якості освіти, об'єднання професійних знань та досвіду фахівців у цій сфері задля підвищення рівня обізнаності громадян. Відповідний Меморандум було підписано під час зустрічі 08 жовтня 2018 року.

   Свої підписи під документом поставили Голова Держслужби якості освіти Руслан Гурак та голова Ради організації «ЕдКемп Україна» Олександр Елькін.

   Сторони, зокрема, домовилися про наступні напрями співпраці:

   підтримка реформи освіти, зокрема у сферах забезпечення якості освіти та підвищення кваліфікації, сертифікації педагогічних працівників;

   комунікація з педагогічною спільнотою та іншими стейкхолдерами освіти;

імплементація реформи освіти та розробка відповідних нормативно-правових актів;

сприяння проведенню регіональних, національних та міжнародних (не)конференцій у форматі EdCamp та інших формах;

               у сфері реалізації засад антикорупційної політики у Службі;

розширення міжнародних зв’язків у сфері забезпечення якості освіти та ін.

  За словами очільника Служби Руслана Гурака Меморандум відіграє важливу роль у розвитку державно-громадського партнерства, а також сприятиме розробці та реалізації спільних програм співпраці у сфері забезпечення якості освіти.  Крім того, досвід ГО «ЕдКемп Україна» допоможе Службі більш якісно організувати підготовку освітніх експертів для проведення інституційного аудиту та впровадження стандартів і рекомендацій внутрішньої системи забезпечення якості освіти в кожній школі.

  Документ набирає чинності з моменту його підписання та діє до 30 грудня 2020 року.

2

3

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено іншеUkraineNOW logo