Дорогі освітяни! Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Саме ви вносите визначальний вклад у розвиток нашої держави, формуєте нове покоління громадян, передаючи неоцінений скарб освіченості, духовності та прагнення змінюватися на краще.

І сьогодні перед усіма нами стоять важливі виклики у процесі розбудови абсолютно нової моделі «якісної школи» та формуванні якісного освітнього середовища.

Адже шлях реформування ніколи не був простим, але разом ми зможемо підвищити якість освіти, створивши ефективну систему забезпечення якості освіти у кожному закладі, а також сформувати довіру суспільства до української школи та освіти в цілому.

У цей святковий день хочу висловити вдячність за вашу невтомну працю на освітянській ниві, за високе служіння обраній справі, творчий пошук та самовідданість.

Бажаю вам творчих успіхів, невичерпної енергії, благополуччя, хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваш професійний шлях буде осяяний успіхом!

 

З повагою

     Голова                                                                                Руслан ГУРАК

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено іншеUkraineNOW logo