V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав» 25 вересня 2018 року зібрала понад 400 українських та іноземних державних і громадських діячів, вчених, практиків, громадськість, ЗМІ з України, Болгарії, Казахстану, Польщі та інших держав.

Організаторами конференції є Комітет Верховної Ради України з питань науки та освіти, Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Державна служба якості освіти України, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут екології економіки і права, Національний центр «Мала академія наук України», Міжнародна асоціація позашкільної освіти.

З вітальним словом виступив Руслан Гурак та повідомив, що сьогодні велика відповідальність покладається на освіту. Наразі вкрай важливим завданням закладів освіти є підготовка допитливих шукачів нових знань. При цьому особливу увагу слід звернути на виховну діяльність закладу, зокрема на складову патріотизму. Пріоритетним питанням має бути не ким бути, а яким має бути випускник закладу освіти, а також якісний склад колективу, який би здійснював якісну підготовку кадрів – майбутню еліту нації.

Голова Служби, у ході конференції зазначив, що вагоме місце у підготовці національної еліти в сфері управління належить власне закладам освіти, а їх керівники мають взаємодіяти із зовнішнім середовищем, співпрацювати з місцевими органами влади, в тому числі щодо структури підготовки фахівців та їх працевлаштування.

Під час проведення заходу традиційним було обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, а також розширення міжнародного партнерства. 

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше