21 серпня 2018 року Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак взяв участь у Всеукраїнській серпневій конференції «Нова українська школа – старт реформи, участь громад».

Під час конференції відбулася низка різнопланових панельних дискусій, зокрема, щодо процесу децентралізації в Україні та реформи освіти, Нова українська школа (далі - НУШ): компетентності для життя в 21-му столітті, розвиток інклюзивної освіти, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, забезпечення якості освіти в НУШ.

Учасниками заходу були Президент України Петро Порошенко, Прем’єр–міністр України Володимир Гройсман, віце-прем’єр-міністр УкраїниВ’ячеслав Кириленко, перший заступник голови комітету з питань науки і освіти Верховної Ради УкраїниОлександр Співаковський, Міністр освіти і науки УкраїниЛілія Гриневич, очільники обласних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, працівники закладів освіти, освітні експерти, громадськість.

Руслан Гурак виступив у панельній дискусії «Новий освітній простір – сучасне освітнє середовище» щодо забезпечення якості освіти в НУШ. У ході презентації він наголосив, що внутрішня система забезпечення якості освіти повинна допомогти поліпшити загальну дієвість закладу освіти та сформувати новий рівень організації управлінської діяльності з використанням нових форм, методів і засобів навчання.

Голова Служби підкреслив, що для вирішення завдань з реформування системи освіти необхідне спільне розуміння якості освіти та як її оцінити.

З матеріалами презентації Голови Державної служби якості освіти України Руслана Гурака можна ознайомитися тут.

  
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено іншеUkraineNOW logo