prapor1

24 травня 2018 року Голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак обговорили з директором Чеської агенції розвитку Павелом Фреліхом напрями подальшої співпраці у сфері освіти,

зокрема з питань забезпечення якості освіти, забезпечення якості освітньої діяльності, здійснення державного нагляду (контролю) за закладами освіти.

«Для Державної служби якості освіти України Чеська Республіка є одним з ключовим партнерів в проведенні освітньої реформи, зокрема, Чеська агенція розвитку. Сподіваюся наше співробітництво продовжиться і надалі. Ми зацікавлені в реалізації спільних проектів з метою вирішення першочергових завдань, які сприятимуть імплементації Закону України «Про освіту», - зазначив Руслан Гурак.

Під час зустрічі сторони обмінялися думками щодо українсько-чеської взаємодії з питань створення ефективної внутрішньої системи забезпечення якості освіти, впровадження в Україні інформаційної системи для оцінювання діяльності шкіл, а також підготовки освітніх експертів, які здійснюватимуть оцінку діяльності закладів освіти.

Чеська сторона запевнила у підтримці ініціатив Державної служби якості освіти України та висловила сподівання на плідну співпрацю.

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше123