DSC 0642222

 27 квітня 2018 року відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Державною службою якості освіти України та Національним агентством оцінювання шкіл Литовської Республіки, а також семінар з цінювання діяльності литовських шкіл.

Освітня реформа, розробка стандартів із забезпечення якості освіти та рекомендацій до них, налагодження діалогу між владою та громадськістю, суспільством - ці напрями стали основою для підписання двостороннього Меморандуму між Державною службою якості освіти  України та Національним агентством оцінювання шкіл Литовської Республіки.

Меморандум підписали Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак та директор Національного агентства оцінювання шкіл Литовської Республіки Відмантас Юргайтис.

Меморандум укладено з метою розвитку двосторонніх українсько-литовських зв’язків у сфері освіти зокрема, з питань забезпечення якості освіти, забезпечення якості освітньої діяльності та співробітництва, спрямованих на підвищення якості освіти через вдосконалення діяльності інституції.

«Зі сторони  Державної служби якості освіти  України визначено інформаційну та організаційну підтримку освітніх заходів, які поширюватимуть досвід з питань забезпечення якості освітньої діяльності. А саме, це стосується проекту «Нова Українська школа», який проводить МОН. Наразі важливо, щоб школярі під час навчання отримували якісну освіту гарантовану Конституцією та законодавством України», – зазначив Голова Служби Руслан Гурак.

«Об’єднуючи зусилля, ми діємо в інтересахрозбудовиєдиного європейськогоосвітньо-виховного простору, модернізації української освіти, подолання технологічної відсталості, залучення новітніх технологій з ЄС – це є вагомим інструментомрозбудовидемократичних інституцій в Україні», – зауважив директор Агентства Відмантас Юргайтис.

У роботісемінарукрім співробітників Державної інспекції навчальних закладів України взяли участь керівники закладів освіти та органівуправління освітою, які активно обговорилипоточний стан, проблемні аспекти та потенційні виклики з оцінювання литовських шкіл.

Сторони подякували одна одній за конструктивне спілкування та відзначили значущість підтримання постійного обміну досвідом та обговорення загальних завдань українсько-литовського співробітництва в майбутньому.

DSC 0642222DSC 0642222 

DSC 0642222DSC 0642222

 

 

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше123