DSC 0642222

25 квітня 2018 року Голова Державної служби якості України Руслан Гурак відкрив короткостроковий семінар на тему: «Корупційні ризики: поняття та шляхи врегулювання».

Семінар проведено з метою отримання інформації щодо змін в антикорупційному законодавстві України та відповідальності за вчинення корупційних правопорушень  пов’язаних з корупцією в діяльності державних службовців,  особливостей подання електронних декларацій, а також усунення умов і причин виникнення корупційних ризиків.

Узаході взяли участь: експерт Антикорупційної платформи «Інтегріті. ЮА» Ігор Соболевський, співробітники Державної інспекції навчальних закладів України.  

У рамках семінару доповідач висвітлив поняття корупції, природу корупційних ризиків, питання реалізації та ідентифікації корупційних ризиків. Крім того, розкрив види корупційних правопорушень, аналіз та управління корупційними ризиками.

Наприкінці семінару представникам Державної інспекції навчальних закладів України на основі нової редакції Методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів  запропоновано базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон і обмежень.

 

DSC 0642222

DSC 0642222

 
   

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України: (044) 236-33-29
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше123