Старт експертів передвища освіта 2021У межах впровадження системи акредитації освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти Державна служба якості освіти України оголошує старт пошуку освітніх експертів з оцінювання освітньо-професійних програм та освітньої діяльності закладів фахової передвищої освіти.

З метою забезпечення якісної експертизи та оцінювання освітніх програм Служба запрошує науково-педагогічних або педагогічних працівників долучитися до команди експертів із забезпечення якості фахової передвищої освіти.

Якщо ви ініціативний та креативний, маєте досвід педагогічної або науково-педагогічної роботи не менше 5 років, володієте компетентностями і знаннями правових засад функціонування закладів освіти в Україні — тоді вам до нас.

Анкети-заяви приймаються з 1 по 30 квітня 2021 року шляхом її заповнення в електронному вигляді (натисніть для переходу).

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше