Вебінар 18.02.2021 SICI 18 лютого 2021 року Державна служба якості освіти України та її територіальні органи долучилися до вебінару «Дистанційне викладання та навчання» Генеральної асамблеї Постійної міжнародної конференції центральних і загальних інспекторатів освіти в Європі (SICI).

У ході заходу презентовано досвід організації дистанційного навчання у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії (агенція «Ofsted») і Королівстві Нідерланди (The Dutch Inspectorate of Education).

Уряди цих країн доклали чимало зусиль для забезпечення якісного дистанційного навчання. Результати їх досліджень вказують, що успішність учнів загалом не знизилася. Та все ж виокремлено загальноєвропейські проблеми, які суголосні й українським:

  • низька мотивація дітей до навчання за відсутності структурованого режиму дня;
  • недостатні навички вчителів у застосуванні інформаційно-комунікаційних технологій;
  • неузгодженість змісту навчальних предметів, які викладаються онлайн, із навчальним планом;
  • необмежений доступ учнів до Інтернету, відеоігор під час онлайн-навчання;
  • відсутність у батьків можливості допомогти дітям під час виконання домашніх завдань;
  • труднощі оцінювання, наскільки учні опанували навчальний матеріал.

У межах співпраці з SICI, повноправним членом якої є Служба, підготовлено огляд змін у загальній середній освіті України через карантинні обмеження, пов’язані з запобіганням коронавірусу.

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Мін'юст
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше