Вергун13.10.2020

13 жовтня 2020 року Державна служба якості освіти України спільно з українсько-швейцарським проєктом DECIDE провели сесію запитань-відповідей на тему «Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації».

Юрій ВЕРГУН, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти, привітав учасників онлайн-зустрічі та наголосив, що функціонування дієвої системи забезпечення якості освіти залежить від об’єднання зусиль як керівника закладу освіти, так і засновника – органу місцевого самоврядування.

Звернув увагу на складові внутрішньої системи забезпечення якості освіти та напрями оцінювання освітніх й управлінських процесів, нагадавши, що критерії, які використовуються для самооцінювання школи, є ідентичними і під час здійснення інституційного аудиту закладів освіти.

Спікер презентував інструменти та способи самооцінювання закладу загальної середньої освіти, а також форми узагальнення результатів самооцінювання. Учасники онлайн-сесії отримали відповіді на за питання щодо:

  • розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
  • проведення щорічного самооцінювання освітніх і управлінських процесів у школі;
  • як працює модель дистанційно-очного інституційного аудиту;
  • яка роль громади у самооцінювання шкіл.

Додатково:

Презентація Юрія Вергуна «Самоцінювання освітніх та управлінських процесів закладу загальної середньої освіти»

Проєкт DECIDE реалізується за підтримки Швейцарії, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України. Національним партнером із впровадження Проєкту DECIDE є Державна служба якості освіти України.

Докладніше про проєкт: https://bit.ly/3i8CNYp

 
   
 
 
 
 
 

 

банер для сайту
 
Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше