День позашкілля 202025 вересня 2020 року Державна служба якості освіти України долучилася до Міжнародної конференції «Наукова еліта у розвитку держав», присвяченої Дню позашкілля.

У заході взяла участь Алла БОНДАР, заступниця голови Державної служби якості освіти України, яка привітала учасників з професійним святом і зазначила, що Служба активно виступає як партнер якісної позашкільної освіти в країні. Наразі проєкт орієнтовних критеріїв, індикаторів та інструментарію для самооцінювання освітніх і управлінських процесів у закладах позашкільної освіти проходить апробацію і до кінця року буде запропонований для громадського обговорення й затвердження. Також розробляється процедура зовнішнього оцінювання якості позашкільної освіти — порядок проведення інституційних аудитів. Підготовлено напрацювання, щоб серед показників спроможної територіальної громади одним із критеріїв визначити розвиток позашкілля.

Олена БИКОВСЬКА, голова Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Громадської ради при Державній службі якості освіти, повідомила, що на початок року в Україні функціонувало 1389 закладів позашкільної освіти, а це 73,7 тисяч гуртків, які відвідують понад 1 млн 190 тис. дітей. Пандемія внесла свої корективи у роботу закладів позашкільної освіти, змусивши кардинально змінити процес надання освітніх послуг.

Учасники конференції протягом двох днів обговорять актуальні питання позашкільної освіти, її впливу на соціально-гуманітарну, економіко-правову та екологічну сфери.

 
   
 
 
 
 

 

Гаряча лінія Державної служби якості освіти України з питань вищої освіти: (044) 236-33-58, (044) 236-50-93; з питань загальної середньої та дошкільної освіти: (044) 236-10-50
Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше