Друк

1вересня захистЦього тижня більшість закладів освіти України приймають дітей у класи. Мільйони учнів, студентів повертаються до закладів освіти після тривалої перерви, радіючи зустрічі з друзями, однокласниками та вчителями.

Шановні освітяни, завдяки вашій відповідальності, гнучкості та запалу заклади освіти подолали виклики, пов’язані з навчанням під час карантину. Здається, ніколи раніше необхідність спільної роботи не була настільки очевидною.

Колективи Державної служби якості освіти України та її територіальних органів дякують усім освітянам за згуртованість, креативність та відданість у нелегкий час! 

Служба прагне продовжувати тісну співпрацю з учасниками освітнього процесу, щоб надавати необхідну підтримку для забезпечення якості освіти.

Цей навчальний рік розпочинати найскладніше першокласникам. Вони мають адаптуватися і до шкільного розкладу, і до карантинних обмежень. У вересні вчителі забезпечують умови для адаптації першокласників, коли діти:

Важливо, щоб діти не втратили відчуття безпеки в закладі освіти. Оцінити безпечність освітнього середовища допоможе «Абетка для директора».

Шановні батьки, діти, нагадуємо, що школи, розміщені в регіонах із червоним рівнем епідемічної небезпеки, не зможуть відкрити свої двері з початку навчального року.

Нам усім потрібно працювати разом, щоб забезпечити якість освітніх послуг, можливості навчання для всіх здобувачів освіти в Україні.

Ми будемо раді співпрацювати з вами!

Вітаємо з 1 вересня — Днем знань!

 1вересня ласкаво просимо  1вересня думка